DANIŞMANLIK REFERANSLAR
EĞİTİM İNSAN KAYNAKLARI LİNKLER
İLETİŞİM SİTE HARİTASI
DUYURULAR
 
Misyonumuz
Bilim ve teknolojiye dayalı ekonomi hedefine ulaşmak için, yöneticilere ve çalışanlarına gerekli ileri yönetim teknikleri ve üretim teknolojileri ışığında kavram , yöntem, eğitim, danışmanlık, araştırma yayım ve yayın hizmetleri sağlamak.

Vizyonumuz
Türkiye'nin ulusal rekabet gücünü her alanda yükseltmeyi sağlayacak kavram, yöntem, eğitim, danışmanlık, araştırma yayım ve yayın hizmetlerinde öncülük etmek

Temel Değerlerimiz
Duyarlılık;
İletişimi Sağlamak,
Anlayışlı Olmak,
Sorun Çözücü Olmak,
Farkında Olmak.
Tutarlılık;
Güvenilir Olmak,
Güvenebilmek,
Sistemli Olmak,
Veri ve Bilgiye Dayanmak.
Gelişim,
Gelişen ihtiyaçlara Cevap Verebilmek,
Farklılıkları Kabul Edebilmek,
Değişimi Başkasından Beklememek,
Ölçme ve Değerlendirme, Gözden Geçirme, iyileştirme

 
 
Hakan Yıldız
1962 yılında Manisa'da doğmuştur.1986 yılında İTÜ İşletme Mühendisliği Fakültesi'nden iyi dereceyle mezun olmuştur. Yüksek öğreniminden sonra sırasıyla İngiltere, KKTC, G.Magosa, Banat Fırçaları, Fisk Lastikleri, Eczacıbaşı, İpek Kağıt ve Söğüt Seramik de Planlama Mühendisliğinden Kalite Koordinatörlüğüne kadar görevlerde bulunmuştur.

ERP (Yönetim Kaynak Planlaması) konusunda İngiltere ve Fransa'da SAP ve BBCS çeşitli eğitimler almıştır ve çalıştığı firmalarda ERP konusunda koordinatörlük görevi üslenmiştir.

İçlerinde belediyeler ve sanayi odaları olmak üzere 200'den fazla kurum ve kuruluşun ISO 9001, ISO14001, ISO 18001, TKY, ISO TS 16949, HACCP, YATIRIM, YENİDEN YAPILANDIRMA ve CE danışmanlığını yapmıştır.

ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 lead Auditorüdür. Çok iyi İngilizce bilmektedir.

Min Res: 1024x768dpi, 16 bit. Tüm Hakları Saklıdır © 2004. Hakan Yıldız Yöntek. <Tasarım&Uygulama><www.webdebir.com>